Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zrozumiałem
 
Logo Gros
stale czarne i jakościowe, metale kolorowe

Dział sprzedaży

Katarzyna Siegel
Dyrektor do spraw sprzedaży
tel. (32) 284 13 25
E-mail: remstal@remstal.com.pl Napisz
Adam Kandziora
Specjalista do spraw sprzedaży
tel. (32) 284 28 45 / 570 297 523
E-mail: adam@remstal.com.pl Napisz
Joanna Pietrzkiewicz
Specjalista do spraw sprzedaży
tel. (32) 284 12 04 / 570 243 815
E-mail: joanna@remstal.com.pl Napisz
Beata Jurczyk
Specjalista do spraw sprzedaży
tel. (32) 284 13 25 / 537 777 859
E-mail: beata@remstal.com.pl Napisz
Kamil Siegel
Specjalista do spraw sprzedaży
tel. (32) 284 13 25 
E-mail: kamil@remstal.com.pl Napisz
Andrzej Opara
Specjalista do spraw sprzedaży
tel. 570 296 979
E-mail: andrzej@remstal.com.pl Napisz
Mariusz Siegel
Specjalista do spraw sprzedaży
tel. (32) 284 15 40
E-mail: mariusz@remstal.com.pl Napisz
Księgowość
tel. (32) 284 13 25
E-mail: ksiegowosc@remstal.com.pl Napisz