Logo Gros
stale czarne i jakościowe, metale kolorowe

Stal kwasoodporna

Gatunek Przykładowe zastosowanie
0H18N9 (1.4301) Stal austeniczna stosowana na części przeznaczone do głębokiego tłoczenia, pracujące w przemyśle chemicznym, lakierniczym i farmaceutycznym, na elementy narażone na działanie agresywnych środków konserwujących (sól) w przemyśle spożywczym. Spawalna.
1H18N9T (1.4541) Stal austeniczna stabilizowana tytanem, stosowana na urządzenia spawane w przemyśle chemicznym, jak: wymienniki ciepła, wieże absorpcyjne, zbiorniki do kwasów, na urządzenia dla przemysłu lakierniczego i farmaceutycznego, na mieszadła, części pomp pracujące w kwaśnych wodach szybowych w przemyśle węglowym, na elementy narażone na działanie agresywnych środków konserwujących (sól) w przemyśle spożywczym.
H17N13M2T (1.4571) Stal austeniczna stabilizowana tytanem, stosowana w medycynie na gwoździe i łączniki do łączenia kości oraz w przemyśle włókienniczym do pracy w obecności barwników. Spawalna.
00H17N13M2 (1.4404)
00H17N14M2 (1.4404)
Stal austeniczna stosowana do budowy urządzeń o grubości ścianki powyżej 20 mm, w środowiskach o dużym zagrożeniu korozją międzykrystaliczną oraz w obecności niektórych agresywnych chlorków i w niektórych węzłach ciągu produkcji mocznika. Spawalna.
Zainteresowała Cię nasza oferta?  Skontaktuj się z działem Sprzedaży »